En İyi İkili Opsiyonlar Robotları

0
387

Bir çeşit döviz ticareti olan ikili opsiyona yeni başlayan ve deneyimli yatırımcıların günün her saati daha çok para kazanmalarına olanak tanıyan finansal yazılımların başında robotlar geliyor. Robot kelimesini biraz açacak olursak; kazançlarınızı daha yüksek meblağlara çıkarmak adına önceden hazırlanmış siz uyurken bile, sizin adınıza kazandıracak işlemler yapan otomatik yazılımlara ikili opsiyon robotları deniyor.

Robotlar, söz konusu finansal piyasadan kazanç sağlamak isteyen yatırımcılara daha ideal sonuçlar paylaşmak adına önceden programlanmış algoritmalardan yararlanma fırsatı tanıyor. Sizin komutlarınız doğrultusunda hareket eden robotları, dilerseniz belirlenmiş parametrelere göre işlem yapmaya, dilerseniz de zaman sorunu yaşadığınız günlerde size kazanç sağlayacak işlemler yapması için ayarlayabilirsiniz.

Robot Tercihi Esnasında Karşılaşacağınız Reklamlara Dikkat

Robot tercihi yaparken de dikkat edilmesi gereken husus, yatırımcıların parasını çeşitli yöntemlerle dolandırmaya çalışan firmaların tuzağına düşmemek olacak. Her alanda olduğu gibi ikili opsiyon piyasasında da bu tür işlemler yapan sayısız kuruluş mevcut. Yaptıkları reklamlarla yatırımcıları tuzağına çekmeyi başaran bu tür kuruluşlar, hiçbir hizmet sunmadan milyonlarca dolar kazanmayı başarabildi. Sizler de sadece paranızın peşinde olan kuruluşların ağına düşmemek adına, güvenilirliğini ispatlayan robotlarla tercih etmelisiniz.

Binary Option Robot

Bu alanda karşımıza en iyi ve güvenilir ikili opsiyon robotu olarak Binary Option Robot çıkıyor. Sektörde bıraktığı güven kullanıcı yorumlarından da anlaşılabiliyor. Tamamen otomatik olan yazılım sayesinde, binlerce yatırımcı milyonlarca dolar kazandı. Yazılımın detaylarını ise şu başlıklar altında toparlayabiliriz:

 • Geliştirici firma robot için herhangi bir ücret talep etmiyor.

 

 • Güvenilirliğini ve güvenli olduğu finansal piyasada döviz ticareti yapan deneyimli ve acemi yatırımcılar tarafından onaylandı.

 

 • Her şeyiyle otomatik olan bir yazılımdır.

 

 • Robotu kullanabilmek için bilgisayarınıza bir program indirerek kurmak zorunda değilsiniz.

 

 • Sorunsuz çalışmasının yanı sıra tüm akıllı cep telefonu modelleriyle tamamen uyumludur.

 

 • Cherry Trade, Porter Finance, Option FM, Banc de Binary, Bloombex Options ve Goptions gibi aracı şirketlerle yüzde yüz uyumludur.

 

 • VİP hesap gibi seçenekleri de mevcuttur. Bu hesaba geçilmesi halinde risk seviyesi belirleme gibi hizmetlerden de yararlanılabilir.

Robota dair merak ettiğiniz her şeyi, günün her saati bu konuda oldukça bilgi olan müşteri temsilcilerinden öğrenebilirsiniz.

Option Robot

Bir başka alternatif ise güvenilir, çok sayıda brokerla uyumlu ve kusursuz çalışan Option Robot. Ücretsiz hesap açarak hemen kullanabileceğiniz yazılım, alım satım sinyalleri oluşturup, sizin adınıza otomatik olarak broker hesabınızdan işlemleri gerçekleştirir. Söz konusu yazılımın öne çıkan özelikleri ise şunlardır:

 • Şeffaf, güvenilir ve güvenlidir.

 

 • Kullanıcı kontrolüne ilişkin sınırları bulunmamaktadır.

 

 • Ücretsizdir ve ücretsiz kalacağını iddia etmektedir.

 

 • CCI, MACD ve RSI göstergelerinin de aralarında bulunduğu 6 farklı teknik göstergeleri uygular.

 

 • Opteck, ikili Tilt, Stockpair, ZeusOption, BD İsviçre, Dinero Libre, BinaryMate, Binary Online ve 10Markets gibi aracı kuruluşlarla uyumludur.

 

 • Teknik desteği kusursuza yakındır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here